Język plende

Kontakt

Przedsiębiorstwo AMS Sp. z o. o .

SiedzibaOddział

Jagodnik 17 C, 58-100 Świdnica

tel.  (+48) 74 853 47 15, (+48) 74 857 40 07

fax. (+48) 74 857 41 25

email: ams@ams-at.pl

ul. Górnośląska 15, 43-200 Pszczyna

(wjazd od ul. Korczaka)

tel. (+48) 885 022 101

email: pszczyna@ams-at.eu

Profile aluminiowe  Bosch Rexroth

Henryk Topolski
tel. (+48) 74 85 83 178
henryk.topolski@ams-at.pl

Prasy montażowe Schmidt Technology

Igor Jobda
tel. (+48) 74 85 83 177
igor.jobda@ams-at.pl

Stoły obrotowe CDS Bettinelli        

Krzysztof Grochal
tel. (+48) 609 893 505
krzysztof.grochal@ams-at.eu

Budowa maszyn

Andrzej Antoniuk
tel. (+48) 74 85 74 007
kom. (+48) 600 923 712
andrzej.antoniuk@ams-at.pl

Systemy nanoszenia mediów Walther

Rafał Kansy
tel. (+48) 74 85 15 092

rafal.kansy@ams-at.eu

Separatory sprężyn COLOMBI

Maciej Antoniuk
tel. (+48) 74 85 83 187
kom. (+48) 602 378 673
maciej.antoniuk@ams-at.pl

Budowa maszyn

Maciej Antoniuk
tel. (+48) 74 85 83 187
kom. (+48) 602 378 673
maciej.antoniuk@ams-at.eu

Kierownik warsztatu

Jan Pałeczka
tel. (+48) 74 85 83 963

jan.paleczka@ams-at.eu

Zaufali Nam

DO GÓRY

Nip: 884-00-32-331 Regon: 890229093 KRS: 0000122764.
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu
IX Wydział Gospodarczy KRS.
Kapitał Zakładowy: 51 000 zł.

Copyright © 2005-2018 AMS Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone
web design: corsario hosting: lepiej.pl