Język plende

Stoły obrotowe Bettinelli

Produkty CDS Bettinelli m.in. stoły obrotowe (podziałowe), zwane inaczej indeksacyjnymi przeznaczone są dla aplikacji o szerokim zakresie obciążeń o różnej ilości i czasach podziału.

Zasada działania oparta jest na przenoszeniu ruchu obrotowego wałka napędowego poprzez układ krzywek na ruch nieciągły wykonywany przez przekładnie indeksacyjne. Przetwarzanie i kontrola ruchu za pomocą mechanizmów krzywkowych jest najlepszym sposobem kształtowania ruchu ze względu na swoją prostotę, bezawaryjność, dobre własności dynamiczne, wysoką powtarzalność i ekonomię rozwiązania. Odpowiednio wykonane stoły obrotowe charakteryzuje wysoka odporność oraz możliwość kontroli ruchu z dużą precyzją. Powszechnie są więc stosowane w przedsiębiorstwach zajmujących się pracami specjalistycznymi.

Stoły obrotowe

Specjalne ułożyskowanie tarczy indeksacyjnej pozwala na przenoszenie znacznych obciążeń osiowych i promieniowych, a zastosowany system uszczelnień umożliwia pracę jednostki w dowolnym położeniu. Producent oferuje różne konfiguracje usytuowania wałka napędowego, wyjściowego oraz dowolne kierunki obrotów tarczy. Przelotowy otwór w jej osi umożliwia wyprowadzenie przewodów pneumatycznych i elektrycznych na płytę stołu.

Na życzenie klienta dostarczamy kompletne jednostki obrotowo-podziałowe, wyposażone w reduktor, silnik trójfazowy z hamulcem oraz krzywki z czujnikami indukcyjnymi (dla cyklu pracy kontrolowanego z zewnątrz).

Opcjonalnie proponujemy specjalne wykonanie stołów posiadające przedłużone wały napędowe, powiększone otwory przelotowe, specjalne właściwości dynamiczne itp.
Oferujemy Państwu typoszeregi stołów w zależności od obciążenia, warunków pracy oraz czasu realizacji.

Oferujemy przekładnie typowe:


oraz przekładnie opcjonalne:

  • seria HTR
  • seria HP
  • seria HT
  • seria FT
  • seria TG
  • seria IG/IGA

Więcej
Zestawy konfigurowalne dostępne w trybie dostawy standardowej

Zaufali Nam

DO GÓRY

Nip: 884-00-32-331 Regon: 890229093 KRS: 0000122764.
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu
IX Wydział Gospodarczy KRS.
Kapitał Zakładowy: 51 000 zł.

Copyright © 2005-2022 AMS Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone
web design: corsario hosting: lepiej.pl