Język plende

Walther - nanoszenie smarów

Walther

Celem Państwa jest oszczędność materiału oraz optymalizacja produkcji i procesów montażu?

Naszym zadaniem jest nanieść medium na Państwa produkt z wysoką dokładnością i optymalną ilością.

Walther Systemtechnik GmbH jest kompetentnym partnerem w dziedzinie dozowania, natrysku i pulsowania mediów płynnych i o konsystencji pasty.

Możliwe do użycia media: oleje, smary (przemysłowe i spożywcze), kleje, farby, podkłady, silikony, kwasy, środki konserwujące, izolujące i antyadhezyjne. Mocno zaangażowani jesteśmy w ręczne i automatyczne systemy nakładania powierzchni przeciwciernych, stosowanych m.in. w przemyśle samochodowym do redukcji hałasu.

Jako systemowy dostawca dobierzemy do produktu optymalną technikę dozowania i nanoszenia.

Zważywszy na wymaganą precyzję układów dozowania, oferujemy różne rozwiązania podawania Państwa medium, takie jak: pompy zasilające, zbiorniki smaru, systemy nabojów lub zbiorniki ciśnieniowe (materiały płynne). Dostarczamy także urządzenia mieszające, filtrujące i kontrolujące.

Oferujemy wiele technik umożliwiających nanoszenie smarów: zawory dozujące objętościowo oraz zawory wylotowe, rozpylanie ciśnieniowe, bezkontaktowe pulsowanie. Dostępne są warianty i rozwiązania ręczne z możliwością zintegrowania ich w automatycznych liniach montażowych.

Przykładamy dużą uwagę do niezawodności procesu jakim jest smarowanie przemysłowe. Systemy kontroli, czujniki ciśnienia oraz przepływomierze badają na bieżąco skuteczność procesu nanoszenia, zapewniając tym samym płynność jego przebiegu.

  Pobierz ulotkę


więcej...
http://www.walther-2000.de

Zaufali Nam

DO GÓRY

Nip: 884-00-32-331 Regon: 890229093 KRS: 0000122764.
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu
IX Wydział Gospodarczy KRS.
Kapitał Zakładowy: 51 000 zł.

Copyright © 2005-2021 AMS Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone
web design: corsario hosting: lepiej.pl