Język plende

Budowa maszyn

Znaczącą dziedziną działalności firmy AMS jest budowa maszyn i urządzeń.

Bezpieczeństwo procesu montażowego

Przy projektowaniu zwracamy szczególną uwagę na zapewnienie bezpieczeństwa procesu montażowego w toku produkcji. Kontrola obecności i poprawności ułożenia detali, bezpośrednia kontrola operacji poprzez pomiar np.: siły, drogi, momentu, ciśnienia pozwalają na natychmiastową eliminację wadliwych półproduktów. Każde stanowisko posiada izolatory braków. Dla pełnej kontroli montowanych detali stosujemy systemy kontroli wizyjnej.

Kontrola obecności i wymiaru detalu Izolator braków z kontrola obecności Kamera systemu kontroli wizyjnej w obudowie przemysłowej

BHP na stanowisku pracy

Przy projektowaniu maszyn zwracamy szczególną uwagę na bezpieczne warunki pracy dla operatorów. Zgodnie z wymaganiami klienta urządzenia wyposażamy w elementy zapewniające bezpieczeństwo pracy, na które składają się między innymi: optyczne bariery bezpieczeństwa, osłony dwuręczne sterowanie oraz bezcieniowe oświetlenie.

Stanowisko montażowe wyposażone w świetlne kurtyny bezpieczeństwa i dwuręczny start. Osłony mechaniczne z kontrolą otwarcia.

Biuro konstrukcyjne

Zespół doświadczonych konstruktorów mechaników i automatyków wspólnie z klientami rozwiązuje i problemy montażu przemysłowego. Wykonujemy kompletne projekty urządzeń i linii. Dokumentację opracowujemy w programach AutoCAD, Mechanical Desktop, Inventor. Dysponujemy bogatą biblioteką części standardowych umożliwiającą szybkie projektowanie i właściwy dobór elementów.

Trójwymiarowe modele urządzeń wykonane w programie AUTODESK Inventor

Komponenty

Maszyny i urządzenia budujemy w oparciu o komponenty światowych liderów w dziedzinie automatyki przemysłowej. Dostosowujemy wyposażenie maszyn i urządzeń do życzenia klienta.

Maszyny i urządzenia

Urządzenia wykonywane są w dwóch kategoriach tj.: jako urządzenia przeznaczone do pracy w systemie gniazdowym oraz urządzenia pracujące w układzie transportu paletowego z wykorzystaniem czynnika automatyzacji. W pierwszym przypadku zapewniona jest duża elastyczność produkcji przy większym zaangażowaniu czynnika pracy obsługi, w drugim zaś skrócony zostaje cykl pracy /większa skala wytworzenia/ kosztem zmniejszenia elastyczności.

zobacz nasze realizacje

Zaufali Nam

DO GÓRY

Nip: 884-00-32-331 Regon: 890229093 KRS: 0000122764.
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu
IX Wydział Gospodarczy KRS.
Kapitał Zakładowy: 51 000 zł.

Copyright © 2005-2022 AMS Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone
web design: corsario hosting: lepiej.pl