Język plende

Budowa maszyn

Znaczącą dziedziną działalności firmy AMS jest budowa maszyn i urządzeń.

Bezpieczeństwo procesu montażowego

Przy projektowaniu zwracamy szczególną uwagę na zapewnienie bezpieczeństwa procesu montażowego w toku produkcji. Budowa maszyn produkcyjnych wymaga kontroli obecności i poprawności ułożenia detali oraz bezpośredniej kontroli operacji poprzez pomiar np.: siły, drogi, momentu czy ciśnienia. Pozwala to na natychmiastową eliminację wadliwych półproduktów. Każde stanowisko posiada izolatory braków. Dla pełnej kontroli montowanych detali stosujemy systemy kontroli wizyjnej.

Kontrola obecności i wymiaru detalu Izolator braków z kontrola obecności Kamera systemu kontroli wizyjnej w obudowie przemysłowej

BHP na stanowisku pracy

Podczas projektowania maszyn zwracamy szczególną uwagę na bezpieczne warunki pracy dla operatorów. Dlatego też, zgodnie z wymaganiami klienta, przy budowie urządzeń produkcyjnych uwzględniamy elementy zapewniające bezpieczeństwo pracy, do których zaliczają się m.in. optyczne bariery bezpieczeństwa, osłony dwuręczne sterowane oraz bezcieniowe oświetlenie.

Stanowisko montażowe wyposażone w świetlne kurtyny bezpieczeństwa i dwuręczny start. Osłony mechaniczne z kontrolą otwarcia.

Biuro konstrukcyjne

Zespół doświadczonych konstruktorów, mechaników i automatyków wspólnie z klientami rozwiązuje problemy montażu przemysłowego. Zajmujemy się kompleksowym projektowaniem maszyn produkcyjnych, urządzeń i linii. Dokumentację opracowujemy w programach AutoCAD, Mechanical Desktop i Inventor. Dysponujemy bogatą biblioteką części standardowych umożliwiających szybkie tworzenie projektów i właściwy dobór elementów.

Trójwymiarowe modele urządzeń wykonane w programie AUTODESK Inventor

Komponenty

Maszyny i urządzenia budujemy w oparciu o komponenty światowych liderów w dziedzinie automatyki przemysłowej. Dostosowujemy wyposażenie maszyn i urządzeń do potrzeb klienta.

Maszyny i urządzenia

Urządzenia wykonywane są w dwóch kategoriach: jako przeznaczone do pracy w systemie gniazdowym oraz pracujące w układzie transportu paletowego z wykorzystaniem czynnika automatyzacji produkcji. W pierwszym przypadku zapewniona jest duża elastyczność przy większym zaangażowaniu czynnika pracy obsługi, w drugim zaś skrócony zostaje cykl pracy /większa skala wytworzenia/ kosztem zmniejszenia elastyczności.

zobacz nasze realizacje

Zaufali Nam

DO GÓRY

Nip: 884-00-32-331 Regon: 890229093 KRS: 0000122764.
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu
IX Wydział Gospodarczy KRS.
Kapitał Zakładowy: 51 000 zł.

Copyright © 2005-2022 AMS Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone
web design: corsario hosting: lepiej.pl