Język plende

Akcesoria

Głowica wielowrzecionowa

Głowice wielowrzecionowe projektujemy i wykonujemy w naszej firme, na podstawie rozstawu punktów nitowania oraz innych indywidualnych wytycznych klienta.


Więcej
Narzędzie formujące

Narzędzie formujące stanowi perfekcyjne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie zależy nam na uzyskaniu cylindrycznego kształtu.


Więcej
Bezpieczne narzędzie przesuwne

Bezpieczne narzędzie przesuwne dostępne jest w wersji manualnej z wyzwalaniem RFID zgodnie z najnowszą dyrektywą lub zautomatyzowanej, umożliwiającej swobodne pozycjonowanie wózka wzdłuż osi przesuwu.


Więcej
Płyta pomiaru siły

Płyta pomiaru siły jest niezbędnym akcesorium, w procesach wymagających kontroli jakości. Mierzona siła wyświetlana jest na ekranie w czasie rzeczywistym.


Więcej
Docisk sprężysty

Docisk sprężysty ma za zadanie przytrzymać detal w odpowiedniej pozycji w trakcie nitowania, gwarantując tym samym wysoką powtarzalność procesu.


Więcej
Gniazdo detalu

Gniazdo detalu projektujemy i wykonujemy w naszej firme, na podstawie wstępnej koncepcji i póżniejszych wspólnych ustaleń z klientem.


Więcej
Narzędzie nitujące

Perfekcyjne rozwiązanie dla produkcji małoseryjnej, wykorzystującej nity niewielkich rozmiarów.


Więcej
Obrotowy stół taktujący

Obrotowe stoły taktujące z podziałem stałym 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 16, 20 lub swobodnie programowalne według indywidualnego zapotrzebowania klienta.


Więcej

Zaufali Nam

DO GÓRY

Nip: 884-00-32-331 Regon: 890229093 KRS: 0000122764.
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu
IX Wydział Gospodarczy KRS.
Kapitał Zakładowy: 51 000 zł.

Copyright © 2005-2020 AMS Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone
web design: corsario hosting: lepiej.pl