Język plende

Osłony stanowisk pracy

Zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego pracownikom, a także komfortu pracy oraz ciągłości funkcjonowania przedsiębiorstw stało się w obecnej sytuacji jednym z priorytetów wszystkich firm. Dlatego, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania chroniące pracowników przed bezpośrednim kontaktem z innymi osobami, a także mając na względzie zalecenia GIS i WHO, przedstawiamy Państwu naszą ofertę na osłony ochronne:

 

1) PANELE ODDZIELAJĄCE STANOWISKA PRACYkonstrukcje o różnych wymiarach i konfiguracjach, wykonane z profili aluminiowych, umożliwiające szybki montaż oraz późniejszy łatwy demontaż. Osłony stanowiska pracy wypełniane są poliwęglanami, szkłem bezpiecznym lub materiałem z plexi.

 

2) OSŁONY PRACOWNIKA (znajdujące zastosowanie w miejscach bezpośredniego kontaktu z osobami z zewnątrz – sklepy, recepcje, urzędy itp.) – szczelne i stabilne, a zarazem estetyczne ekrany wykonane na bazie profili aluminiowych i tworzyw przezroczystych; podwieszane lub montowane do podłoża.

 

Wszystkie konstrukcje możemy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta, aby pod względem wymiarów i funkcji pasowały do różnego rodzaju stanowisk pracy: blatów, boksów kasowych, stołów roboczych, biurek itp.

Osłona stanowiska 1

Osłona stanowiska 2

Panel oddzielający 1

Panel oddzielający 2

Panel oddzielający 3

Przesłona mobilna

Przesłona z wejściem

Przesłony stojące

Zaufali Nam

DO GÓRY

Nip: 884-00-32-331 Regon: 890229093 KRS: 0000122764.
Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu
IX Wydział Gospodarczy KRS.
Kapitał Zakładowy: 51 000 zł.

Copyright © 2005-2022 AMS Sp. z o.o., Wszelkie prawa zastrzeżone
web design: corsario hosting: lepiej.pl